Találatok száma: 42


Digitus DN-93400 keystone modul White

Digitus DN-93400 keystone modul White

Keystone modul, White
Garancia: 12 hónap
453 Ft (nettó)
575 Ft
Digitus DN-93803 rögzítőkészlet White

Digitus DN-93803 rögzítőkészlet White

Rögzítőkészlet, White
Garancia: 12 hónap
488 Ft (nettó)
620 Ft
Digitus DN-93601 keystone modul Black

Digitus DN-93601 keystone modul Black

Keystone modul, Black
Garancia: 12 hónap
819 Ft (nettó)
1 040 Ft
Digitus DN-93404 keystone modul White

Digitus DN-93404 keystone modul White

Keystone modul, White
Garancia: 12 hónap
854 Ft (nettó)
1 085 Ft
Digitus DN-93401 keystone modul White

Digitus DN-93401 keystone modul White

Keystone modul, White
Garancia: 12 hónap
1 016 Ft (nettó)
1 290 Ft
Digitus DN-93606 keystone modul Black/White

Digitus DN-93606 keystone modul Black/White

Keystone modul, Black/White
Garancia: 12 hónap
1 161 Ft (nettó)
1 475 Ft
Digitus DN-93903 tartozék moduláris eszközhöz Grey

Digitus DN-93903 tartozék moduláris eszközhöz Grey

Tartozék moduláris eszközhöz, Grey
Garancia: 12 hónap
1 283 Ft (nettó)
1 630 Ft
Digitus DN-93831 kapcsolókeret és vakdugó White

Digitus DN-93831 kapcsolókeret és vakdugó White

Kapcsolókeret és vakdugó, White
Garancia: 12 hónap
1 453 Ft (nettó)
1 845 Ft
Digitus DN-93906 csatlakozó átlakító RJ-45

Digitus DN-93906 csatlakozó átlakító RJ-45

Csatlakozó átalakító
Garancia: 12 hónap
1 587 Ft (nettó)
2 015 Ft
Digitus DN-93615 keystone modul

Digitus DN-93615 keystone modul

Keystone modul
Garancia: 12 hónap
1 760 Ft (nettó)
2 235 Ft
Digitus DN-93617 keystone modul Silver

Digitus DN-93617 keystone modul Silver

Keystone modul, Silver
Garancia: 12 hónap
1 965 Ft (nettó)
2 495 Ft
Digitus DN-93712 keystone modul

Digitus DN-93712 keystone modul

Keystone modul
Garancia: 12 hónap
2 248 Ft (nettó)
2 855 Ft
Digitus DN-96890 optikai adapter SC 1 dB Grey

Digitus DN-96890 optikai adapter SC 1 dB Grey

Adapter, Grey
Garancia: 12 hónap
3 004 Ft (nettó)
3 815 Ft
Digitus DN-9006-N csatlakozóaljzat RJ-45 White

Digitus DN-9006-N csatlakozóaljzat RJ-45 White

Csatlakozóaljazat, White
Garancia: 12 hónap
3 331 Ft (nettó)
4 230 Ft
Digitus DN-93631 vezeték csatlakozó RJ-45

Digitus DN-93631 vezeték csatlakozó RJ-45

Vezeték csatlakozó
Garancia: 12 hónap
3 685 Ft (nettó)
4 680 Ft
Digitus DN-93844-OD-1 kapcsolókeret és vakdugó Grey

Digitus DN-93844-OD-1 kapcsolókeret és vakdugó Grey

Kapcsolókeret és vakdugó, Grey
Garancia: 12 hónap
4 150 Ft (nettó)
5 270 Ft
Digitus DN-9008-1 csatlakozóaljzat 2 x RJ-45 White

Digitus DN-9008-1 csatlakozóaljzat 2 x RJ-45 White

Csatlakozóaljazat, White
Garancia: 12 hónap
4 406 Ft (nettó)
5 595 Ft
Digitus DN-9007-1 csatlakozóaljzat 2 x RJ-45 White

Digitus DN-9007-1 csatlakozóaljzat 2 x RJ-45 White

Csatlakozóaljazat, White
Garancia: 12 hónap
4 417 Ft (nettó)
5 610 Ft
Digitus DN-9010-1 csatlakozóaljzat RJ-45 White

Digitus DN-9010-1 csatlakozóaljzat RJ-45 White

Csatlakozóaljazat, White
Garancia: 12 hónap
4 429 Ft (nettó)
5 625 Ft
Digitus DN-93912 vezeték csatlakozó

Digitus DN-93912 vezeték csatlakozó

Vezeték csatlakozó
Garancia: 12 hónap
4 795 Ft (nettó)
6 090 Ft
Digitus DN-9007-S-1 csatlakozóaljzat 2 x RJ-45 White

Digitus DN-9007-S-1 csatlakozóaljzat 2 x RJ-45 White

Csatlakozóaljazat, White
Garancia: 12 hónap
4 969 Ft (nettó)
6 310 Ft
Digitus DA-70615 csatlakozóaljzat White

Digitus DA-70615 csatlakozóaljzat White

Csatlakozóaljazat, White
Garancia: 12 hónap
7 882 Ft (nettó)
10 010 Ft
Digitus DN-968912 optikai adapter LC/SC 1 dB Grey

Digitus DN-968912 optikai adapter LC/SC 1 dB Grey

Adapter, Grey
Garancia: 12 hónap
7 933 Ft (nettó)
10 075 Ft
Digitus DA-70618 csatlakozóaljzat 2 x USB A + 1 x USB C White

Digitus DA-70618 csatlakozóaljzat 2 x USB A + 1 x USB C White

Csatlakozóaljazat, White
Garancia: 12 hónap
7 945 Ft (nettó)
10 090 Ft
Digitus DN-81000 halózati adó-vevő modul Száloptikai 850 nm

Digitus DN-81000 halózati adó-vevő modul Száloptikai 850 nm

Hálózati adó-vevő modul
Garancia: 12 hónap
8 492 Ft (nettó)
10 785 Ft
Digitus DN-81001 halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s mini-GBIC 1310 nm

Digitus DN-81001 halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s mini-GBIC 1310 nm

Hálózati adó-vevő modul
Garancia: 12 hónap
8 555 Ft (nettó)
10 865 Ft
Digitus DN-81001-01 halózati adó-vevő modul Száloptikai 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 1310 nm

Digitus DN-81001-01 halózati adó-vevő modul Száloptikai 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 1310 nm

Hálózati adó-vevő modul
Garancia: 12 hónap
9 323 Ft (nettó)
11 840 Ft
Digitus DN-IND-C6-KJ keystone modul Black

Digitus DN-IND-C6-KJ keystone modul Black

Keystone modul, Black
Garancia: 12 hónap
10 067 Ft (nettó)
12 785 Ft
Digitus DN-81000-04 halózati adó-vevő modul Száloptikai 1250 Mbit/s SFP 850 nm

Digitus DN-81000-04 halózati adó-vevő modul Száloptikai 1250 Mbit/s SFP 850 nm

Hálózati adó-vevő modul
Garancia: 12 hónap
10 276 Ft (nettó)
13 050 Ft
Digitus DN-93844-OD csatlakozóaljzat RJ-45 Grey

Digitus DN-93844-OD csatlakozóaljzat RJ-45 Grey

Csatlakozóaljazat, Grey
Garancia: 12 hónap
10 701 Ft (nettó)
13 590 Ft
^